ANDREJS OSOKINS AND THE BALANAS SISTERS

OsokinsBalanas_majaslapai.jpg

Pasaulslavenā latviešu pianista Andreja Osokina un vijolnieces Kristīnes Balanas duets “Duo LV” Latvijas, Lielbritānijas un Vācijas klausītājiem ir pazīstams jau kopš 2009. gada un tas ieguvis lielu skatītāju mīlestību un augstu kritikas vērtējumu. “Duo LV”, kas 2017. gada augustā sniedza koncertus Latvijā un Vācijā, atgriežas nu jau kā trio “Andrejs Osokins un māsas Balanas”. Virtuozajam duetam pievienosies izcilā čelliste Margarita Balanas, daudzu starptautisku konkursu laureāte, kura aktīvi koncertē kā soliste koncertzālēs Eiropā, ASV, Austrālijā un Ķīnā.

Koncerta programmā skaņdarbi Andreja Osokina solo izpildījumā, pianista duets ar Kristīni Balanas un trio, kurā apvienosies visi trīs talantīgie mūziķi, kuri ikdienā koncertē uz prestižāko koncertzāļu skatuvēm visā pasaulē, bet Latvijā dzirdami reti. Izcilo mūziķu trio pauž profesionalitāti, plašo muzikālo pieredzi, virtuozitāti un iedziļināšanos komponistu pasaulē, atklājot viņu personību un skaņdarbu unikālās šķautnes un īpašo skanējumu ar rūpīgi pārdomātām un dziļi izjustām interpretācijām.

Programmā: Ludviga van Bēthovena, Johanesa Brāmsa, Dmitrija Šostakoviča, Jāzepa Vītola, Pētera Vaska un citu komponistu skaņdarbi.

Māsu Balanas izpildītā Hendeļa-Halvorsena Pasakalja vijolei un čellam sol minorā:

J. Brāmsa sonāte vijolei un klavierēm Andreja Osokina un Kristīnes Balanas dueta “Duo LV” izpildījumā: