Katrīna Gupalo izdod debijas albumu un dodas ASV koncerttūrē

Gente-and-Done-spotify.jpg

10. aprīlī dziedātāja Katrīna Gupalo & The Black Birds nāk klajā ar savu debijas albumu “Gentle & Done”. Albumu veido 11 dziesmas angļu valodā. Albuma “Gentle & Done” dziesmas Katrīna Gupalo sarakstījusi viegli un īsā laika posmā – no 2017. gada vasaras. “Gentle & Done” dziesmās var saklausīt Katrīnas mīlestību pret rokmūziku, skatuves mākslu, kā arī akadēmiski trenēto domāšanu.

Klausītājiem jau ir zināmi singli “Too Much Sunshine” un “Intoxicating Caramel”, un līdz ar albuma izdošanu tiek publiskots arī trešais – “Orange Sun”. Dziesma vēsta par laisku trešdienas rītu, kurā tiek pārdomāts iepriekšējā naktī piedzīvotais.

Albums ierakstīts kopā ar mūziķiem, kuri “Gentle & Done” albuma ietvaros slēpjas zem nosaukuma “The Black Birds”, un tie ir: Miķelis Vanags – ģitāra; Gatis Gorkuša – trompete; Kristiāns Kosītis – bass; Elvijs Endelis – sitaminstrumenti; Dmitrijs Šaligins – turntable un elektronika; Artūrs Sedriks Sinkevičs – skaņu operators. Dziesmu aranžējumi veidoti kopā ar Elviju Endeli, izceļot arī katra grupas mūziķa individuālo artavu.

Katrīnas Gupalo & The Black Birds albuma “Gentle & Done” prezentācijas koncerts notiks sestdien, 14. aprīlī, plkst. 20 kafejnīcā Omas Briljants (Audēju iela 7). Biļetes: BezRindas.lv.

Šobrīd albumu var noklausīties visos lielākajos mūzikas digitālajos straumēšanas dienestos, bet 14. aprīlī “Gentle & Done” klausītājiem būs pieejams arī CD formātā.

Albums “Gentle & Done” Spotify.

Jau 18. aprīlī Katrīna kopā ar pianistu Andreju Osokinu dosies uz ASV, lai uzstātos koncerttūrē “No Baltijas uz Atlantiju”. Koncertos Bostonā, Klīvlandē, Mineapolē, Priedainē, Vašingtonā un Filadelfijā pianisti izpildīs latviešu un amerikāņu komponistu kamermūziku un populāras melodijas.

Katrīna Gupalo ir starptautisku atzinību ieguvusi pianiste, komponiste, aktrise un producente. Katrīnas balsij piemīt spēks un jutekliskums, un pašas rakstītajās dziesmās viņa tiecas nojaukt dažādu žanru robežas.

Ieskats albuma “Gentle & Done” prezentācijas pasākumā medijiem (fotogrāfs Jānis Romanovskis):

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s