Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncertizrādes “100 gadi ar Piafu” pirmizrāde Somijā

100 gadi ar Piafu

19. martā Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncertizrāde “100 gadi ar Piafu” tika izrādīta koncertzālē “G Livelab” Helsinkos Somijā, kas ir ļoti īpaša un pat Eiropā unikāla koncertu norises vieta. “G Livelab” zāles lieliskais iekārtojums un skaņu sistēma sniedz iespēju baudīt dažādus augstvērtīgus klasiskās un populārās mūzikas koncertus bāram līdzīgā vidē, saglabājot izcilu skaņas kvalitāti un noskaņām bagātu atmosfēru.

Klausītāji koncertu uzņēma ar ovācijām un ilgiem aplausiem. Tā noslēgumā skatītāji pauda sajūsmu par Katrīnas spēcīgo balsi un neparasto balss tembru, kā arī izcēla Katrīnas un Andreja iespaidīgo un lielisko sniegumu gan kā mūziķiem, gan aktieriem.

Koncerta skatītāju vidū bija arī pārstāvji no Latvijas vēstniecības Somijā, kuri pēc koncerta mūziķiem veltīja šādus vārdus: “Apsveicam māksliniekus Andreju Osokinu un Katrīnu Gupalo ar lielisko koncertu “100 gadi ar Piafu” Helsinkos. Novērtējam iespēju apmeklēt koncertu un priecājamies par Latvijas talantiem. Vēlam veiksmi arī nākotnē.”

Informācija par gaidāmo koncertu izskanēja Helsinku lielākajos medijos, tai skaitā Radio Helsinki.

Ieskats koncertā:

Kopš pirmizrādes 2016. gadā koncertprogramma “100 gadi ar Piafu” jau izskanējusi 15 koncertzālēs visā Latvijā, iegūstot lielu klausītāju mīlestību un atzinību.

Plašāka informācija par koncertprogrammu šeit.
“G Livelab” mājaslapa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s