Katrīna Gupalo & The Black Birds prezentē pirmo singlu “Too Much Sunshine”

Katrina_Too Much Sunshine.jpg

Pirmdien, 4. decembrī, Hotel Bergs Stikla zālē tika prezentēts jaunā oriģinālmūzikas projekta “Katrina Gupalo & The Black Birds” pirmais singls “Too Much Sunshine” no pavasarī gaidāmā debijas albuma.

Dziesmas teksta un mūzikas autore Katrīna Gupalo par savu pirmo kompozīciju stāsta: “”Too Much Sunshine” ir nepieklājīgi atklāta dziesma par mīlestību, kādu to zina katra sieviete. Tā ir par žilbinošo saulesgaismu, kas neļauj ievērot acīmredzamo, par baudu būt šīs saulesgaismas verdzībā un laiku pa laikam kādā tumšā paralēlā realitātē izkliegt visu, turpinot būt nesadzirdētai.”

Mūzikas video režisors – Jānis Romanovskis, galvenajā lomā Jaunā Rīgas teātra aktieris Ivars Krasts. Ieraksta skaņu režisori – Artūrs Sedriks Sinkevičs un Pauls Dāvis Megi.

Dziesmas “Too Much Sunshine” audio ieraksts klausītājiem ir pieejams “Spotify“, “iTunes” un citos populārākajos straumēšanas servisos.

Pavasarī gaidāmais debijas albums tiek veidots art pop mūzikas stilā, katrā dziesmā uzburot neatkārtojamu skaņu un tēlu pasauli. Tajā būs stāstīts par bezgalīgām dvēseļu un miesas medībām sarkanos Londonas autobusos, neizpildāmiem solījumiem pašam sev, kas atklājas vieglās paģirās oranžā saulē, čīkstošu koka galdu brīdī pirms drēbēm nokrist, fantāzijās izkusušu saldējumu, nepieradināmiem enģelīšiem, kas piena vannās dzer viskiju.

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, koncertaģentūras “Aira Laiviņa Artists” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Pēc mācībām ASV un Lielbritānijā, kā arī starptautiski gūtās atzinības Parīzē, Londonā, Maskavā, ASV un citur  atgriezusies Latvijā, lai kā izpildītāja un koncepta autore ar muzikālām izrādēm viesotos koncertzālēs Latvijā un starptautiskos festivālos, tagad pievērsusies savam oriģinālmūzikas projektam. “The Black Birds” pamatsastāvā ir trompetists Gatis Gorkuša, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis, ģitārists Miķelis Vanags, basģitārists Kristiāns Kosītis un vokālists Endijs Endelis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s