27. decembrī Bauskas pilī Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina ziemas sajūtu koncerts

Majaslapai_Katrina un Andrejs.jpg

27. decembrī plkst. 19.00 Bauskas pilī skanēs talantīgās dziedātājas Katrīnas Gupalo un izcilā pianista Andreja Osokina ziemas sajūtu koncerts. 

Koncertā būs dzirdams abu mūziķu duets, izpildot leģendāras Merilinas Monro, Elvisa Preslija un citu pasaulē mīlētu mūziķu un komponistu dziesmas, kā arī Friderika Šopēna, Johana Sebastiana Baha, Pētera Vaska un Ādama Ores noskaņām bagāti skaņdarbi Andreja Osokina solo izpildījumā. 

Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins uzstājas kopā jau daudzu gadu garumā, piedāvājot skatītājiem krāšņas un skaistas mūzikas bagātas koncertprogrammas, tostarp “100 gadi ar Piafu”, kas jau izskanējusi 15 koncertzālēs visā Latvijā, iegūstot lielu skatītāju mīlestību, kā arī abu mūziķu un dejotājas Gabijas Bīriņas, sitaminstrumentālista Elvija Endeļa radītā džeza teātra izrāde “Pēc pusnakts / After Midnight”, kas kopš pirmizrādes šī gada 14. februārī koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājā jau izrādīta daudzviet Latvijā, kā arī Londonā Lielbritānijā. 2018. gada sākumā plānota šīs izrādes papildu tūre Alūksnē, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Abi talantīgie mūziķi arvien attīsta jaunas koncertprogrammas, piedāvājot skatītājiem aizraujošus un augstvērtīgus piedzīvojumus mūzikas pasaulē.

Biļetes var iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā, kā arī Bauskas pils muzeja kasē. Biļešu rezervēšana pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma. Biļetes cena 10 EUR Bauskas pils muzeja kasē un 11 EUR “Biļešu Paradīze” kasēs.

Plašāka informācija Bauskas pils mājaslapā.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s